Uudne Pärnumaa äriideede pank ootab hääletama parimat ideed

Aprilli lõpus sai kokku grupp inimesi väga erinevatest eluvaldkondadest alustades ülikooli õppejõust, ettevõtjatest kuni kohaliku abilinnapeani. Kokkusaamise eesmärk oli luua Pärnumaa esimene äriideede pank. Sellest kirjutas Pärnu Postimees.

Panga eesmärk on anda ideid nendele, kes sooviksid lahendada mingeid probleeme ja tegeleda ettevõtlusega, kuid endal hea idee puudub.

Nüüd on see pank avatud ning ideed kõigile tutvumiseks avalikud. Kui ise ei soovi otseselt nende ideedega tegeleda, siis on võimalik avaldada enda arvamust, et milline võiks olla see kõige parem idee. Soovikorral saab panka lisada ka enda ideid. Äkki teeb keegi sinu idee teoks?

Kokku on pangas ligi 40 ideed, mis jagunevad kolme kategooriasse:

  • Kuidas toetada vaimset tervist?
  • Kuidas vähendada toidu raiskamist?
  • Varia

Tutvu kogu äriideede pangaga SIIT.

Kui leiate sealt endale hea idee, mida sooviksite hakata ellu viima, siis hea mõte on osaleda juuni alguses kolmepäevasel “Äriideest ettevõtjaks” eriprogrammis.

Jaga:

Veel uudiseid

TÜ Pärnu kolledž on arenduskeskuse aasta koostööpartner

Pärnumaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku ja igal aastal tunnustatakse lisaks võrgustiku töötajatele parimaid koostööpartnereid. Võrgustiku seminar toimus 23.-24.01.2023 Ida-Virumaal ning seal kuulutati välja Pärnumaa

6 rohekolmapäev keskendus kogukonnaenergeetikale

Kolmapäeval toimus kuues rohekolmapäev, mis tõi kohale ligikaudu 25 inimest. Seekordne energiaühistu ja kogukonnaenergeetika teema pakkus huvi nii kohalikele omavalitustele kui ka ettevõtetele. Energiaühistu piloteerib