TÜ Pärnu kolledž otsib uusi tudengeid

Alates 13. juunist on võimalik esitada avaldusi Tartu Ülikooli Pärnu kolledži kolmele rakenduskõrghariduse õppekavale ja ühele bakalaureuseõppekavale. Magistriõppekavadele algas vastuvõtt juba 1. veebruaril.

Pärnu kolledžis on võimalik õppida järgnevatel rakenduskõrghariduse õppekavadel: ettevõtlus ja projektijuhtimineturismi- ja hotelliettevõtlus ning sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus. Sellest aastast on võimalik esitada avaldusi ka uuele bakalaureuseõppekavale disainmõtlemine ja digiturundus.

Magistriõppes on avaldusi võimalik esitada teenuste disain ja juhtimine õppekavale ning uue magistriõppekavale inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon.

Eelmisel aastal esitati Pärnu kolledžisse 861 sisseastumisavaldust. Vastu saadi võtta ainult 239 üliõpilast.

Tartu Ülikooli saab ühel õppeastmel õppimiseks esitada kuni kaks avaldust. Nende hulka loetakse ülikooli Pärnu ja Narva kolledžisse ja Viljandi kultuuriakadeemiasse kandideerimise avaldusedki.

Avalduste vastuvõtt Tartu Ülikooli Pärnu kolledžisse kestab kuni 29. juunini.
Avaldusi on võimalik esitada www.sais.ee.

Jaga:

Veel uudiseid

TÜ Pärnu kolledž on arenduskeskuse aasta koostööpartner

Pärnumaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku ja igal aastal tunnustatakse lisaks võrgustiku töötajatele parimaid koostööpartnereid. Võrgustiku seminar toimus 23.-24.01.2023 Ida-Virumaal ning seal kuulutati välja Pärnumaa

6 rohekolmapäev keskendus kogukonnaenergeetikale

Kolmapäeval toimus kuues rohekolmapäev, mis tõi kohale ligikaudu 25 inimest. Seekordne energiaühistu ja kogukonnaenergeetika teema pakkus huvi nii kohalikele omavalitustele kui ka ettevõtetele. Energiaühistu piloteerib