Pärnumaa Arenduskeskusega liitus uus inimene

Septembri algusest liitus Pärnumaa Arenduskeskuse meeskonnaga Saale Kivikangur, kes asus rahvatervise ja turvalisuse spetsialistina. Eelnevalt täitis selle töökoha ülesandeid Karmen Vesselov.

Saalele on tervisliku eluviisi teemad olnud südamelähedased juba aastakümneid, kuid teadlikum ja sügavam huvi tekkis selle vastu lapse arengut jälgides ja suunates. Sellel kevadel lõpetas Saale Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledži tervisejuhi eriala.

Enda kohta ütleb Saale järgmist: “Päritolult olen tallinlanna, kuid viimased paarkümmend aastat seotud Pärnu ja Pärnumaaga. Enne ülikooli olin oma teadmised ja oskused peamiselt omandanud läbi praktika väga erinevatel ametikohtadel töötades, kõige kauem turismialal, kuid näiteks ka meelelahutus- ja tervishoiuvaldkonnas. Olen veendunud, et avatud suhtluses ja mitmekülgses koostöös peitub suur jõud. ”  

Saale Kivikangur

rahvatervise ja turvalisuse spetsialist
+372 505 9797
saale@parnumaa.ee

Jaga:

Veel uudiseid

TÜ Pärnu kolledž on arenduskeskuse aasta koostööpartner

Pärnumaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku ja igal aastal tunnustatakse lisaks võrgustiku töötajatele parimaid koostööpartnereid. Võrgustiku seminar toimus 23.-24.01.2023 Ida-Virumaal ning seal kuulutati välja Pärnumaa

6 rohekolmapäev keskendus kogukonnaenergeetikale

Kolmapäeval toimus kuues rohekolmapäev, mis tõi kohale ligikaudu 25 inimest. Seekordne energiaühistu ja kogukonnaenergeetika teema pakkus huvi nii kohalikele omavalitustele kui ka ettevõtetele. Energiaühistu piloteerib