Pärnumaa Arenduskeskus kolis uuele kodulehele

Alates 7. aprillist on Pärnumaa Arenduskeskuse uueks veebikoduks parnukobar.ee koduleht, mis koondab endas eelmisel aastal ühe katuse alla kolinud Pärnumaa Arenduskeskuse, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori ja TÜ Pärnu Kolledži info. Uus leht annab hea võimaluse leida ühest kohast kõik võimalused erinevateks täiendkoolitusteks, seminarideks ning kokkusaamisteks.

Kobara enda nimi tulenebki TÜ Pärnu KOlledži, EttevõtlusinkuBar ja ARenduskeskuse nimedest, kuid selle eesmärk on palju laiem kui lihtsalt kolme organisatsiooni koondumine.

KOBAR on Pärnumaa ettevõtjate, ettevõtluse tugistruktuuride ja haridusasutuste ettevõtlusalane koostööplatvorm, mille eesmärk on üheskoos leida parimad lahendused ettevõtluse kasvuks ja piirkonna arenguks. 

Lähemalt saab Kobara tutvustamisest lugeda juba õige pea.

Seniks visake pilk peale meie järgmistele üritustele.

Jaga:

Veel uudiseid

TÜ Pärnu kolledž on arenduskeskuse aasta koostööpartner

Pärnumaa Arenduskeskus kuulub maakondlike arenduskeskuste võrgustikku ja igal aastal tunnustatakse lisaks võrgustiku töötajatele parimaid koostööpartnereid. Võrgustiku seminar toimus 23.-24.01.2023 Ida-Virumaal ning seal kuulutati välja Pärnumaa

6 rohekolmapäev keskendus kogukonnaenergeetikale

Kolmapäeval toimus kuues rohekolmapäev, mis tõi kohale ligikaudu 25 inimest. Seekordne energiaühistu ja kogukonnaenergeetika teema pakkus huvi nii kohalikele omavalitustele kui ka ettevõtetele. Energiaühistu piloteerib