Juunikuu toob Pärnusse 3 päevase ettevõtlusele keskendunud eriprogrammi

Juunikuu alguses toimub Pärnumaa ettevõtlusinkubaatoris eriprogramm “Äriideest ettevõtjaks”. Kolme päevaga räägitakse erinevatest teemadest nagu ettevõtte asutamine, finantsid, investeeringute kaasamine, konkurendid jms. Oma kogemusi tulevad jagama oma eriala spetsialistid. Näiteks räägib enda lugu Pärnumaal tegutsev Dipperfox, kes toodab innovaatilisi kännupuure. Nende toote vastu on suur huvi ning seetõttu ettevõte kasvab väga kiirelt. Pärnumaa lehelt saab nendest lugeda ka lühikest intervjuud.

Lisaks räägib enda lugu rahakaasamisest kohalik ettevõte Dreamsville, kes on lõpetanud Pärnumaa ettevõtlusinkubaatori programmi. Samas saab kuulata ka investorivaadet, kus tuleb juttu sellest, mida investorid näha tahavad ning millesse soovitakse investeerida. Oma kogemusi tuleb jagama EstBan’i president Lev Dolgatšov.

Koolituspäevad toimuvad 2.-3. ja 8. juunil Ringi 35, ettevõtlusinkubaatori ruumides.

Kes on oodatud?

Programmiga on oodatud liituma:

  • kellel on soov käivitada oma ettevõte, kuid puudub teadmine, kuidas seda teha;
  • kelle ettevõte on juba registreeritud, kuid äri on algfaasis ning ei ole seetõttu veel valmis kandideerima inkubatsiooniprogrammi;
  • kes omavad tegutsevat väikeettevõtet ja tahavad oma äri olulisel määral kasvatada, muutes ärimudelit, võttes kasutusele tehnoloogilisi uuendusi või plaanides turule tuua innovaatilisi tooteid/teenuseid;
  • kes soovib sügisel liituda Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatoriga.

Tegemist on hea võimalusega viia ennast kurssi erinevate võimalustega ning seeläbi ka tutvustada osalistele enda äriideed.  Sealt on võimalik juba edasi liikuda ettevõtlusinkubaatori programmi, mis annab võimaluse poole aastaga saada Eesti tippmentorite ja koolitajate abi.

Päeva aitab läbi viia Tehnopol ning üritust toetab hiljuti Pärnusse kolinud LHV pank.

Kogu päevakava, esinejad ning programmitutvustus on leitav siit.

Jaga:

Veel uudiseid