GALERII: Õpilasfirmad kohtusid kohalike mentoritega

Sellel laupäeval toimus Port Arturis suur õpilasfirmade laat, kus osales 80 õpilasfirmat üle Eesti. Enne laata kohtusid aga Pärnu Koidula Gümnaasiumi ja Sütevaka Humanitaargümnaasiumi noored kohalike mentoritega. Kokkusaamiste eesmärk oli oma toodetele saada tagasisidet ning küsida nõu erinevates teemavaldkondades. 

Nähtud õpilasfirmade tooted olid väga erinevad alustades parkimiskelladest kuni küünalde ja t-särkideni. Silma jäi see, et noored kasutavad palju oma toodetes erinevaid lahendusi, et materjale taaskasutata.

Mentorid rõhutasid noortele seda, et kindlasti tuleks oma turunduses olla aktiivne. Ehk sotsiaalmeedia kontot tehes tuleks sinna postitada erinevat sisu. Alati ei pea kõik sisu olema tootest, vaid võib tutvustada oma meeskonda ning rääkida erinevaid lugusid. Noori julgustati oma müügitöös olema aktiivsed ning räägiti erinevaid nippe, kuidas võõrastele inimestele oma müügisooviga läheneda.

Lisaks juhiti tähelepanu sellele, et kuidas toode on pakendatud ning kuidas enda müügilaud laadal võimalikult ägedaks teha.

Kokkusaamistel osales üle kümne kohaliku õpilasfirma. Mentoritena andsid oma nõu erinevate valdkondade inimesed. Kõik selleaastased mentorid leiab siit.

Jaga:

Veel uudiseid