Ettevõtlike inimeste uudiskirjaga on liitunud juba ligi 600 lugejat

Pärnumaa Arenduskeskus alustas eelmise aasta lõpus ettevõtlike inimeste uudiskirja välja andmist. Kirjas levitatav info on mõeldud kõigile ettevõtlikele inimestele Pärnumaal – vahet pole, kas toimetatakse Lihulas, Vändras, Pärnu linnas või Iklas või ollakse ettevõtte juht, töötatakse suuremas ettevõttes näiteks turundusjuhina või personalijuhina, või alles mõeldakse, et võiks ettevõtlusega tegelema hakata.

Põhjus kirja välja andmiseks oli lihtne – Pärnumaa Arenduskeskus korraldab aastas kümneid koolitusi ja erinevaid üritusi, mis on enamasti TASUTA. Lisaks jagatakse jooksvalt infot erinevate toetusmeetmete ja muude koolituste kohta, mida koostööpartnerid üle Eesti korraldavad. Uudiskiri on selle info levitamiseks kõige parem vahend. Seni on peamiseks kanaliks olnud Facebook, kuid sealsete postituste nähtavus jätab soovida. See tähendab, et mitmest tuhandest jälgijast näeb jagatud postitusi mõnisada.

Uudiskirjaga liitujatelt küsitakse ka nende ettevõtte tegevusvaldkond ja nende ettevõtte asukoht Pärnumaal. Nii saab sisu vastavalt sihtgruppidele erinevalt suunata. Uudiskirjade pluss on ka see, et saatja näeb palju neid avatakse, milline on kirja saajate reageering jms. ning vastavalt sellele saab uudiskirjade sisu järjest parandada.

Tänaseks on uudiskirjaga liitunud juba ligi 600 inimest.

Miks siis liituda?

Võib-olla mõtlete, et ei soovi jälle ühe meililistiga liituda, kuid toome välja 5 põhjust, miks see on kasulik:

1. Saate kiirelt infot erinevate koolituste kohta, mis on enamasti tasuta või sümboolse tasu eest. Koolituste teemad on erinevad, alates digiturundusest kuni inspiratsioonipäevadeni välja. Koolitajatena kasutame Eesti parimaid spetsialiste, kelle koolituste hinnad võivad muidu küündida kuni 400 euroni osaleja kohta.

2. Kuulume Maakondlike Arenduskeskuste koostöövõrgustikku, sellised arenduskeskused on igas maakonnas. Ka nemad korraldavad erinevaid koolitusi, mis tihtipeale toimuvad koroona tõttu veebis ning on kättesaadavad kõigile osalistele. Seda infot jagame ka teiega.

3. Teeme tihedat koostööd erinevate ministeeriumite ja tugiorganisatsioonidega, kes informeerivad meid esimesena tulevastest toetusmeetmetest.

4. Veame eest kogu maakonna ettevõtluse arengut (meie eestvedada on ka maakondlik arengustrateegia) ning suhtleme aktiivselt kõigi Pärnumaa omavalitsustega. See on hea võimalus anda meile tagasisidet, mida peaks muutma või millele veel tähelepanu pöörama nii ettevõtlus- kui elukeskkonna parandamiseks.

5. Me ei hakka välja andma regulaarselt ilmuvat uudiskirja, vaid teeme seda siis, kui on tõesti olulist infot jagada. Eesmärk on saata kiirelt vajalik info õigete inimesteni, et saaksite võimalikult varakult hakata plaane tegema, olgu selleks siis koolitusel osalemine või mõne toetusmeetme kasutamine.

Kirjaga saab liituda SIIT.

Jaga:

Veel uudiseid