Arenduskeskuses alustas tööd uus mittetulundusühingute konsultant

Oktoobrist alustas Pärnumaa Arenduskeskuses tööd uus mittetulundusühingute konsultant Evelin Seppor, kelle peamiseks tööks saab olema erinevate vabaühenduste nõustamine kogu organisatsiooni arengutsükli ulatuses. Seal on olulisel kohal ka erinevaid toetused, millest tuntuim on Kohaliku Omaalgatuse Programm ehk KOP.

Evelinil palju aega sisseelamiseks ei antud, sest just oktoobri alguses lõppes sügisene taotlusvoor ning algas taotluste ülevaatamine. Lisaks toimub novembris tunnustusüritus Pärnumaa tegijad, kus tunnustatakse ka tublisid vabaühendusi ning vabatahtlikke.

Evelin töötas varasemalt arenduskeskuse büroojuhina, kus ta tegeles paljude erinevate ülesannetega. Selle kõrvalt on Evelin olnud seotud mitme vabaühendusega. Üks neist on Pärnu Lahe Partnerluskogu (PLPK), mille juhatusse ta ka ise kuulub. PLPK tegeleb läbi LEADER programmi toetuste jagamise kohaliku maaelu edendamisega. Seega on tal hea kogemust vabaühenduste toimimisest ning nende köögipoolelt.

Uues ametis näeb Evelin palju huvitavat, sest ta saab kaasa aidata siinsete vabaühenduste arengut ning seeläbi ka kohaliku elukeskkonna parandamist. Evelin elab ise Tõstamaa kandis ning oskab seeläbi hinnata just kohaliku kogukonna koostöö tähtsust.

Eveliniga saab kontakti evelin@parnumaa.ee.

Jaga:

Veel uudiseid

Avati KOP uus voor

1. märtsist on avatud kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor, kust kogukondadesse panustavad mittetulundusühingud ja sihtasutused saavad taas oma tegevuseks toetust küsida. Sel aastal panustab riik läbi