Arenduskeskus ja kohalikud tööstusettevõtted tutvustavad TalTechi karjäärimessil siinseid võimalusi

7.-17. märtsil toimub TalTechis 33 korda Võti Tulevikku karjääriüritus, mille eesmärgiks on pakkuda nii tudengitele kui ka ettevõtetele mugavat võimalust luua kontakte edukate praktika- või töölepingute sõlmimiseks. Üritusel osaleb ligi 100 Eestis tegutsevat ettevõtet erinevatest sektoritest nagu IT, pangandus, ehitus, tootmine jms.

Ürituse avapäeval 7. märtsil toimub Tallinna Tehnikaülikooli aulas, Tudengimajas, peamaja fuajees ning kohvikusaalis karjäärimess, kus igal ettevõttel on oma messiboks. Messi külastab ligikaudu 3000 tudengit. Pärnus toimetavatest ettevõtetest on kohapeal oma töövõimalusi tutvustamas Scanfil, Ruukki ja Lasertool.

Järgnevatel päevadel leiavad aset ettevõttekülastused ning tudengitele suunatud seminarid ja töötoad.

Digikampaania

Sellest aastast alates soovime arenduskeskusega keskenduda töö- ja elukoha turunduses rohkem siinsete töövõimaluste tutvustamisele ja just tööstusettevõtete nähtavusele, kes moodustavad olulise osa maakonna SKP’st. Sel põhjusel tekkis ettevõtetega suheldes mõte, et maakonda võiks laiemalt tutvustada just antud ürituse raames.

Kuna messipinnad ise broneeriti väga ruttu, siis see aasta soovime piirkonda tutvustada läbi digivõimaluste. Selleks on ürituse korraldajatel olemas eraldi digipakett. Seetõttu koondame kokku nende ettevõtete info, kes on huvitatud TalTechis õpetavate erialade tudengite vastu. Ettevõtetel peab olema võimalus tudengitele pakkuda kas praktika või töökohtasid. Kõikidel huvitundvatel ettevõtetel palutakse endast hiljemalt teada anda hando@parnumaa.ee.

Planeeritava kampaania eesmärk on näidata, et elu väljaspool Tallinnat on võimalik ning väärt töökohtasid pakutakse Pärnuski, kus toimetavad suured tööstusettevõtted, paljud neist rahvusvahelised.

Jaga:

Veel uudiseid

Skip to content