Tõhus energiajuhtimine ettevõttes

Praktiline koolitus, kus lahendustest räägib oma ala tippspetsialist Marti Arak, Delta E inseneribüroo juhatuse liige ja energeetikaekspert. 

Koolitus annab ülevaate energiaturust, tulevikutrendidest ning praktilistest lahendustest optimaalsemate energiakulude tagamiseks. Tempokas ettekanne keskendub vaid olulisele ja annab ette suure pildi nii rahalisest kui tehnilisest poolest.

Teemad

  • Energiaturg ja tuleviku trendid/väljavaated
  • Mõõtmine ja mõõtmissüsteemid kui energia kokkuhoiu alus
  • Valgustus, energiasääst ja juhtimine
  • Päikeseenergeetika – kas tänases olukorras tasuv investeering?
  • Tööstuse energeetika digitaliseerimine ja automaatika võimalused
  • Ressursitõhususe programm ja võimalused investeeringute toetamiseks
  • Strateegiline lähenemine reaalsete tulemuste saavutamiseks

Koolitusel jagatakse lisaks edulugusid ning tuuakse välja praktilised näited, millele järgneb küsimuste ja vastuste voor koos diskussiooniga.

Ettevõttest

DeltaE Inseneribüroo pakub energia- ja ressursitõhusaid täislahendusi äriklientidele. Ollakse orienteeritud valdkondadele ja lahendustele, kus tasuvusaeg jääb alla viie aasta ning on võimalik saavutada kuni 90% kokkuhoidu. 

Tänaseks on DeltaE üks juhtivaid energia- ja ressursitõhusaid täislahendusi pakkuvaid ettevõtteid Eestis. Ligi kolmekümnest tippinsenerist koosneva meeskonnana lahendatakse kõik probleemid järgmistes valdkondades.

Ettevõtte jaoks on oluline kliimaneutraalsuse saavutamine olles eeskujuks ning aidates oma klientidel jätkusuutlikult tegutseda ja säästa energiat, loodus- ja elukeskkonda ning tervist. DeltaE inseneribüroo realiseerib vaid lahendusi, mis toovad kaasa reaalse ressursisäästu. 

Inseneribüroo on alates aastast 2021 Rohetiigri liige, kus ollakse üks Eesti rohepöörde teerajajatest ning aidates ettevõtetel energia-, ressursitõhususe ja keskkonnahoiu lahendusi realiseerida.

Osalemine

Üritusel osalemine on tasuta, kuid eeldab eelnevat registreerimist. Seda saab teha siit. Koolitus toimub TÜ Pärnu kolledži raamatukogus 10.02.2023 13:00-17:00.
 
Üritus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023, Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Pärnu Linnavalitsuse poolt.
Skip to content