Mitte tuul ei määra suunda vaid purjede seadistus (Seneca) – finantsjuhi vaade

4. oktoobril toimuvad seoses Ettevõtlusnädalaga üle Pärnu linna erinevad Pärnu ettevõtete tippjuhtide läbiviidavad töötoad.

Töötubasid viivad läbi 2023. aasta alguses Brackmanni Pärandi tunnustusürituse raames valitud parimad Pärnumaa tippjuhid. 

2023. parimaks finantsjuhiks valitud Pärnu Haigla finantsjuht Heli Mölder jagab enda mõtteid Pärnu Haiglas.

Teemad, millest Heli räägib on:

  • Kas ja millal on vajalik kaasata finantsjuht ettevõtte tegevusse?
  • Kuidas oskuslik finantsjuhtimine aitab vältida pankrotti ja jõuda kiiremini ettevõtte strateegiliste eesmärkideni?
  • Käibekapitali juhtimine, õiged investeerimis- ja finantseerimisotsused, finantsanalüüs ja prognoosimine, rahavoogude juhtimine   – finantsjuhi ülesandeks on tulevikku vaadata ja kurss õigeks sättida.

Kõige selle üle saab mõtteid vahetada koos finantsjuhiga, kes omab pikaajalist finantsjuhtimise kogemust ja toob elulisi näiteid oma praktikast.

Üritus kestab 15-17. 

Õhtul on kõik oodatud Wunderbaari, kus toimub Brackmanni Pärandi raames valitud tippjuhtide ühine paneel teemal “Pärnu – parim paik suurelt mõtlemiseks”. 

Heli Mölder

Hariduselt olen lõpetanud Tartu ülikooli majandusteaduskonnas ärijuhtimise magistratuuri finantsjuhtimise suuna (cum laude), MBA.

Olen olnud finantsvaldkonnas tegev pikka aega. Töötan Pärnu Haigla finantsjuhina. Tervishoiuvaldkond on kiiresti arenev ja pidevalt on olnud vajadus muutustega kaasa minna, mis teeb töö huvitavaks ja kaasahaaravaks. Olen oma töös saanud teostada mitmeid investeerimisprojekte  ja anda oma panuse haigla arengusse. Koos teiste haiglate finantsistidega olen olnud Eesti tervishoiu rahastamise põhimõtete juures kaasarääkija ja olen meditsiinifinantsistide seltsi aktiivne liige.

Pean oluliseks finantsalaste teadmiste kaasamist ettevõtte strateegia elluviimisel ja koostööd erinevate eesmärkide saavutamiseks.

Skip to content