MAISON & OBJET messikülastus Pariisi

SA Pärnumaa Arenduskeskus korraldab 10.09-14.09.2023 (kuupäevad võivad veidi muutuda) MAISON & OBJET messikülastuse Pariisi.

Maison et Objet on üks Euroopa suurimaid sisustusmesse (rohkem infot siit), mida hinnatakse kõrgelt sisustusvaldkonna ettevõtjate poolt ja mida peetakse väga oluliseks disaini- ja sisustustrendide suunanäitajaks.

Messil on esindatud üle 6000 brändi, osalejaid on üle 2 miljoni. Maison & Objet on oluline koht tutvumaks valdkondlike trendidega ning edasimüüjate ja koostööpartnerite leidmiseks.

Eesmärk

Messikülastuse eesmärgiks on tootearendus, uutele turgudele sisenemine, uued koostöösidemed. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega. Messikülastus pakub võimalusi eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.

Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastused on tasulised, osa kuludest katab messitoetus, mis läheb ettevõtte vähese tähtsusega riigiabi (VTA) arvestusse.

Osalus

Messireisi omaosaluse arvestuslik suurus on 350 – 550 eur (täpsem omaosaluse suurus selgineb).

Täpsem info messireisi kohta: margit@parnumaa.ee Margit Kool, ettevõtluskonsultant, SA Pärnumaa Arenduskeskus, tel: +372 5303903

Skip to content