Kuidas teha häid tootefotosid?

Koolitusele on oodatud kõik ettevõtjad, kelle jaoks tootefotode tegemine on oluline ja kes soovivad ise sellega tegeleda.

Koolituse põhiteemad on:

  • Mida ja milleks me pildistame?
  • Millal piisab telefoniga pildistamisest ja millal vajame paremat varustust?
  • Tootefoto/ emotsioonifoto/ reklaamfoto – miks ja millal?
  • Sotsiaalmeediasse, kodulehele ja trükki?
  • Millal saan pildistamisega ise hakkama ja millal vajan abi?

Täpsem info: margit@parnumaa.ee
Koolitus on tasuline, osalemistasu 10€.

Registreeru koolitusele siin 

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023, Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Pärnu Linnavalitsuse poolt.

Koolitaja

Krisi Kuusmik-Orav

Kristi on lõpetanud Pärnu Kutsekooli kunstnik-dekoraatori eriala. Sellele järgnesid õpingud Tallinnas ehitusinseneri erialal. Ülikoolis õppides tegi Kristi elus kannapöörde ning võttis ette tee Ameerika Ühendriikidesse. USA-s asus ta 2003. aastal õppima New Yorki Fotograafia Instituuti professionaalset fotograafiat, mille lõpetas 2007. aastal.

Ta on töötanud erinevatel töökohtade, mis kõik on vähemal või suuremal määral olnud seotud loominguga. Peale fotograafia õppimist, sai Kristi eluaegsest kirest tema töö.

14 aastat tagasi asutas Kristi REKfoto, mis tegeleb ettevõtetele pildipanga loomisega. Kristi on õpetanud tootefotograafiat Tartu Rahvaülikoolis ja Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis fotoõpetust. Ta on teinud mitmeid fotograafia-alaseid koolitusi algajatele ja edasijõudnutele, on tegev ettevõtlusõppe mentorina põhikooli gümnaasiumi õpilastele, pidanud ettevõtlusõppe teemalisi ettakandeid Töötukassa klientidele ja Pärnumaa Ettevõtlus-Arenduskeskuses. Lisaks esinenud tootefotograafia ettekannetega erinevatele klubidele ja huvigruppidele.

Kristi on abikaasa ja kahe lapse ema. Lisaks oma armastusele fotograafia vastu asus ta eelmisel sügisel õppima Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledžis tervisejuhi erialale.

Kristi ütleb enda kohta nii: “Kõige olulisem eesmärk elus on olla õnnelik. Me kujundame oma elu läbi oma kogemuste ja saame paremaks armastades vabadust olla me ise.“