Kuidas müüa Etsys?

Etsy on võimalus neile kes unistavad SUURELT!

Etsy on ülemaailmne, suurim müügikeskkond käsitöö-, disaini- ja kunstitoodete, meisterdamise-, kunsti- ja käsitöö vahendite müügiks. Samuti vanavara toodete ja eelpool nimetatud valdkondade digitoodete müügiks.

Koolitus on mõeldud neile, kes tunnevad huvi ja sooviksid omatehtud tooteid rahvusvahelistele klientidele müüma hakata.

Koolitusel räägitakse:

  • Heast kui halvast, millega Etsy müüjana võimalik kokku puutuda.
  • Milliseid samme peaks teadma ja arvestama poe loomisel?
  • Milliseid riske võtma ja kui palju aega ja vahendeid panustama, et selles maailma suurimas keskkonnas välja paista ja edu saavutama hakata?

Koolitaja palub võimalusel enne koolitust Tema Etsy poodi külastada, sest nõnda saab väikese ülevaate ja info poest, selle „elementidest“, millest ka koolitusel juttu tuleb. Samuti võib tekkida koheselt küsimusi, millele saab koolituse käigus vastused anda.
Poe leiate siit.

Koolitustel osalemise tasu on 10€.

Koolitustele registreeruda saab siin.

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt. 🇪🇺

Koolitaja

Marge Iilane

Minu nimi on Marge Iilane. Asutasin oma Etsy poe 2008 a. Esimese 10 aasta jooksul panin poodi müüki suvalisi enda meisterdatud erinevaid tooteid (vilditud ehted, mütsid, siidimaali tooted jm.) Mingi periood selle 10 aasta jooksul seisis pood lihtsalt jõude ja päris mitu aastat üldse ei tegelenud sellega.
Alates 2018 võtsin oma Etsy poe tõsisemalt käsile, muutes poe sortimendi puhtalt juukse-ehete ja kübarate keskseks. Ajapikku suurendasin sortimenti ca 100 tooteni. Hetkel on poes müügil nii 150-180 toodet. Peale ümberkorraldusi järgnes ka tasapisi müügikasv ja edu, mis jätkub tänaseni ning millele seab piirid vaid nõudluse täitmine.