Inku kohvijutud – Turundus 2023

Inku kohvijutud on neljast osast koosnev sari, mis tutvustab 2023. aasta trende. Alustame turundusega, järgneb NFT maailm, pangandustrendid ja siis vaimne tervis ehk kuidas selles kõiges endaga hästi läbi saada. Kõik kuupäevad lähiajal avalikud.

TURUNDUS 2023 – Tule võta ette rännak sotsiaalmeedia maailma koos Jaan Kruusma ja ettevõtlusinkubaatori inkubantide ning ettevõtjatega üle Pärnumaa. 

Uurime mida toob uus aasta sotsiaalmeedia maastikul ning kas Instagram on endiselt viimane sõna sotsiaalmeedias või mis on see uus tuus asi, kuhu on Meta investeerinud 36 MILJARDIT dollarit. Kas Eesti saab lõpuks oma Twitteri kogukonna või miks siis ikka seal TikTokis särama peab?

Kes on oodatud?

Oodatud on kõik ettevõtlikud inimesed, kes on avatud uutele ideedele ja tahavad ennast sotsiaalmeediaga rohkem kurssi viia. Võta kaasa oma ideed ja mõtted, sest kõik on oodatud kaasa rääkima ja mõtlema. Sest tegelikult loome me tulevikku kõik koos. Ole osa ja tule kohale!

Sündmust viib läbi tehnoloogia ja sotsiaalmeedia fänn Jaan Kruusma, kes on leiba teeninud ühel või teisel moel läbi sotsiaalmeedia juba viimased 12 aastat.

Osalustasu:

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori inkubantidele ja alumnidele tasuta. Samuti Tallinna Loomeinkubaatori ja Tehnopoli inkubantidele tasuta. Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 10€.

Registreerimine siit.

Kohtade arv piiratud!