Inku kohvijutud – Treeni mõistust, peata autopiloot

Kuidas aastal 2023 arendada emotsionaalset eneseteadlikkust?

Kolm tundi kestev seminar on teemal, kuidas arendada kaasaegseks juhtimiseks hädavajalikke emotsionaalseid oskuseid ja on suunatud korraga praktilisust aga ka teaduspõhisust hindavale publikule, kelleks on teiste hulgas olnud näiteks kõrge läbipõlemisriskiga insenerid, startup’ide meeskonnad, juristid, investeerimispankurid või C-taseme juhid.

Kutsume ka Sind proovima sissejuhatavaid enesejuhtimise alusharjutusi, sidudes konteksti neuroteadusest pärit teooriatega. Puudutame sissejuhatavalt kaht kaasaegse meeskonnatöö ehituskivi, eneseteadlikkust ja empaatiat. Õpitud oskused on koheselt töösse rakendatavad.

Millest tuleb juttu?

  • Mindfulness’i ehk teadveloleku harjutustest;
  • Keskendumise ja empaatia arendamisest;
  • Baasharjutustest tähelepanu koondamiseks ja meele rahustamiseks ning inimestevahelise kontakti ja osavõtlikkuse tugevdamiseks.

Oodatud on kõik ettevõtlikud inimesed, kes on avatud uutele ideedele ja tahavad ennast mainitud teemal harida.

Sündmust viib läbi Marko Lepik, kes on ettevõtja ja Google’s loodud koolituse SIY kogenud rahvusvaheline koolitaja.

Osalustasu

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori inkubantidele ja alumnidele tasuta. Samuti Tallinna Loomeinkubaatori ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 10€.

Registreeri SIIT

Kohtade arv piiratud!

Üritus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.