Elementori töötuba

Elementor on üks kui mitte kõige populaarsem WordPressi plugin, mis annab võimaluse luua oma veebilehte ise kasutades nö drag&drop meetodit. Piltlikult öeldes saab seal liigutada erinevaid kaste ja sektsioone nagu liigutatakse ikoone oma arvuti desktopil. Vaata ka allolevast videost, et mis see Elementor on ning miks ta loodud sai:

Töötuba

Kui soovid teada saada, et kuidas Elementor töötab, millised on selle peamised tööpõhimõtted ning kuidas ise oma kodulehe kujundust päriselt ellu viia, siis see koolitus on sulle. Töötoas teeme reaalselt valmis sellise golfiteemalise kodulehe. Ehk siis tegemist on 100% praktilise käed küljes koolitusega.

Koolitus on mõeldud neile, kes enda ettevõtte kodulehte ise haldavad või sooviksid seda tulevikus teha. Või ka neile, kellel veel kodulehte ei ole, kuid sooviks seda endale teha. 

Kasutame selle lehe valmistamiseks kõiki tasuta võimalusi ehk Elementori enda tasuta versiooni ning mõningaid Elementori addonne.

Teemad, mida läbi käime

  • Millised on Elementori põhimõtted?
  • Kuidas teha päist ja jalust?
  • Kuidas teha menüüd?
  • Kuidas kasutada erinevaid Elementori elemente (widgeteid)?
  • Kuidas teha eraldi postitusi ja neid kuvada esilehel?
  • Kust ja kuidas Elementori võimalusi ise koolituse järel edasi õppida?
  • Ning kõik muud küsimused, mis lehe tegemise käigus tekivad.

Lisaks räägime läbi ka Elementori tasulise versiooni võimalused, sest nii on pilt ka endal selgem, mis on tasuta ja tasulise versioonide vahe.

Töötuppa tulijal peavad olema mingid eelteadmised WordPressi tööpõhimõtetest. Ehk kuidas WordPressi administraatori paneeli sisse logida, kuidas teha uusi lehtesid/postitusi ning kuidas WordPressis ringi navigeerida.

Töötoa hind on 20€/inimene ning see sisaldab kohvipausi. Vajalik on oma arvuti olemasolu.

Koolitus toimub 11. aprillil kell 12:30-17:00 Pärnumaa Arenduskeskuses. Registreeri SIIT, sest kohtade arv on piiratud.

Koolitaja

Hando Murumägi

Olen veebilehtede haldamise ja arendamisega erineval kujul tegutsenud juba aastaid. Alguses oli fookuses just erineva sisu kirjutamine ja analüütika, et veebilehed oleksid paremini leitavad.

Tänaseks olen aru saanud, et enamasti on odavam ja kiirem lihtsamad asjad veebilehtede tegemisel ise ära teha kui neid sisse osta. Teisalt saab keerulisemate asjade tellimisel olla targem tellija. Iseseisva õppijana oskan ennast hästi samastada inimestega, kellele alguses tundub kõik keeruline. Seega üritan asjadest rääkida võimalikult maalähedaselt ning läbi reaalsete näidete. 

Töötan hetkel igapäevaselt Pärnumaa turundusjuhina ning arendan ja haldan mitmeid veebilehti. Nendest uuem on see, kus ka hetkel ise asute – parnukobar.ee.

Skip to content