Teenusedisaineri mitmekülgne tööriistakast: teadmised, oskused, vahendid

1. juunil tähistatava rahvusvahelise teenusedisaini päeva puhul kutsume kõiki teenusedisainist huvitatuid üritusele “Teenusedisaineri mitmekülgne tööriistakast: teadmised, oskused, vahendid”. Päeva sisustavad rikkaliku kogemusega teenusedisainerid Joel Kotsjuba (teenusedisaini nõunikMajandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis) ja Riina Randver-Sõer (teenuste disaini ja juhtimise õppekava vilistlane, teenusejuht Maksu- ja Tolliametis).

See on ainulaadne võimalus avastada ja arutleda teenuste juhtimise olulisuse üle avalikus sektoris ning mõtiskleda teenusejuhi ja teenusedisaineri rollide erinevuste ja sarnasuste teemal. Lisaks sellele tutvustatakse äsja valminud avalike digiteenuste disainimise tööriistakasti ning on võimalus näha-katsuda seonduvat kaardipakki.

Peale esitlust diskuteerime koos osalejatega milliseid arenguid ja trende on märgata Eesti teenusedisaini maastikul ja mis see teenusedisaini hariduse jaoks tähendab.

Lisaks on kohal ettevõtluse osakonna õppekavade programmijuhid ja huvilised saavad otse ära küsida kõik oma küsimused seoses sisseastumise ning õppimisega. Ootame osalema kõiki (teenuse)disainihuvilisi ja kõiki, kes kaaluvad sisseastumist mõnele neist õppekavadest:

Päeva lõpetame vaba diskussiooniga snäkilaua ümber, kus sünnivad vabas vestluses uued mõtted ja arendamist väärivad ideed.

Tule ja veeda üks põnev pärastlõuna teenusedisaini ekspertidega!  

Ajakava:

15.00 – 16.30 Teenuste juhtimine avalikus sektoris (teenusejuht vs teenusedisainer, avalike teenuste arendamise tööriistakast), Joel Kotsjuba, Riina Randver-Sõer

16.30 – 17.15 Diskussioon – kuhu liigub Eesti teenusedisaini maastik? Joel Kotsjuba, Riina Randver-Sõer, Gerda Mihhailova

17.15 – 18.00 Networking (vaba vestlus ja suupiste)

Ole kiire ja registreeru juba täna, et tagada endale koht sellel inspireerival ürituselRegistreerumise tähtaeg 30.mai 2023. 

Registreeru üritusele siin

Lisainfo

Gerda Mihhailova

TÜ Pärnu kolledži teenuste disaini ja juhtimise õppekava programmijuht