#8 Rohekolmapäev- Kuidas rohetiiger aitab kaasa rohehüppele? + Arutelu

Päevakava

14:30-14:45 Tervituskohv
14:45-16:15 Kuidas rohetiiger aitab kaasa rohehüppele? Jannus Jaska, Rohetiiger
16:15-17:00 Valdkonna tulevikusuundade arutelu Garri Raagmaa eestvedamisel

Kohtumine toimub kolmapäeval, 12. aprillil kell 14:30-17 Pärnumaa Arenduskeskuses.

Üritus on TASUTA!
REGISTREERI SIIN.

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023 ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

Valdkonna tulevikusuundade arutelu viiakse läbi projekti “Pärnumaa innovatsioonikeskuse KOBAR tegevussuundade edasiarendamine” raames, mis on kaasrahastatud Euroopa Liidu ja Pärnumaa Omavalitsuste Liidu poolt.

Koolitaja

Jannus Jaska, Rohetiiger SA ja PSLifestyle projekti koordinaator

Rohetiiger on 2020. aastal tegutsemist alustanud sektoritevaheline koostööplatvorm, mille eesmärk on tasakaalus majanduse plaani koostamine, selle õpetamine ja rakendamine. Rohetiiger taotleb rohelist arenguhüpet Eesti ühiskonnas, tehes koostööd neljal suunal – ettevõtjad, avalik sektor, vabakond ja üksikisikud.

Garri Raagmaa, Tartu Ülikooli Pärnu kolledži direktor

Garri Raagmaa on eesti inimgeograaf, Tartu Ülikooli regionaalplaneerimise dotsent ja Tartu Ülikooli Pärnu kolledži direktor.

Tema peamised uurimisteemad on institutsionaalsed ja kultuurilised tegurid kohalikus ja regionaalses arengus ja -planeerimises, pikaajaliste tuleviku- ja strateegiliste planeeringute metoodika, stsenaristika, globaliseerumine ja Läänemere piirkonna regionaliseerumine.
Rohekolmapäeva raames on tema huviks valdkonnas tegutsevate ettevõtete tuleviku mõtted, kas ja kuidas Pärnumaa KOBAR (Tartu Ülikooli Pärnu kolledž, Pärnumaa Arenduskeskus, Pärnumaa Ettevõtlusinkubaator, Pärnumaa Omavalitsuste Liit) saavad tulevikuplaanide realiseerimisel abiks olla.