Digitaalsed jäätmed ja minimalism vol2

Tänapäeval mängib digitaaltehnoloogia meie igapäevaelus olulist rolli ning veedame märkimisväärse osa ajast internetis. Kuid kas kogu see veedetud aeg on ka produktiivne? Paljud inimesed on märganud, et pidev interneti ja sotsiaalmeedia kasutamine võib negatiivselt mõjutada nende produktiivsust ja keskendumisvõimet. Kas oled väsinud sellest, et tunned end ülekoormatuna pidevast infomürast ja ülesannetest, mida tuleb veebis teha? 

Praktilises töötoas tutvustab Katerina Chantzi digitaalse minimalismi eeliseid ja kuidas see aitab sul keskenduda sellele, mis on sinu elus tõeliselt oluline. Lisaks jagab ta praktilisi näpunäiteid ja strateegiaid digiprügi vähendamiseks ning süsteemide loomiseks, et hoida korras digitaalne maailm. Ära jäta kasutamata võimalust liituda sarnaselt mõtlevate inimeste kogukonnaga, kes on pühendunud teadlikumale ja jätkusuutlikumale eluviisile.  

Ajakava

Fookus: Digitaalne jäätmed ja minimalism – hoidmine ja korraldamine

  • 17.30 – 17.45: Tere tulemast ja tutvustus, väljakutsed/tegevused
  • 17.40 – 17.55: Check-in
  • 17.55 – 18.15: Teema 1: Eelmise nädala väljakutse – Parimad tavad ja edusammud
  • 18.15 – 18.45: Teema 2: Arvutifailid, veeb, telefon ja pildid
  • 18.45 – 18.55: Check-out
  • 18.55 – 19.00: Lõppmõtted, järgmised sammud

Üritus on TASUTA! Vajalik on eelnev registreerimine. Seda saab teha SIIT.

Üritus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023, Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Pärnu Linnavalitsuse poolt.

Koolitaja

Katerina Chantzi - Cleantech Estonia

Katerina on minimalismi, täiskasvanute hariduse ja rohetehnoloogiate valdkonna spetsialist. Tema tähelepanu keskmes on varajases etapis rohetehnoloogia ettevõtjate toetamine ja õpikogemuste arendamine, mis keskenduvad teadlikule eluviisile ning tarbimisharjumustele. Alates 2021. aastast viib ta läbi minimalismi töötubasid koostöös Tallinna Ülikooli ja SmartSwapiga.

Skip to content