#7 Rohekolmapäev

Pärnumaa Arenduskeskus (KOBAR) kutsub Sind osalema rohekobara võrgustikus, kus jagame teadmisi nii rohetehnoloogiast kui ringmajandusest üldisemalt.

Ringmajandusel ja rohetehnoloogial on suur roll kestlikus majandusmudelis, sestap on loodava võrgustiku eesmärk pakkuda ettevõtjatele ja huviorganisatsioonidele tuge uute teadmiste hankimisel, kontaktide loomisel ning ühist sünergiat.

Päevakava

  • 14:30-15:00 Tervituskohv
  • 15:00-17:00 Kuidas korraldada keskkonnahoidlikke sündmusi?

Üritus on TASUTA!

Vajalik on eelnev registreerimine. Seda saab teha SIIN.

Koolitus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023, Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Pärnu Linnavalitsuse poolt.
_____________________________________
Lisainfo: Toomas Toodu, roheKOBAR kogukonnajuht
toomas@parnumaa.ee, +372 5301 2992

Koolitaja

Raimo Matvere, Acento

Raimo on ürituste keskkonnahoidlikkust arendava ettevõtte Acento üks asutajaid ning konsultante. Ta tõi Acento tiimi sündmuste (pea)korraldamise kogemuse ja n-ö “tellija vaate” teades hästi, millised on sündmuste suurusest ja asukohast, tüübist, eelarvest jm faktoritest tulenevad piirangud, võimalused ja väljakutsed.

Acentoga koos on Raimo töötanud muuhulgas konverentside (sTARTUp Day, Latitude59), suurürituste (WTA Tallinn Open, Laulu- ja Tantsupidu), omavalitsuste (Tallinn, Tartu, Räpina, Saku vald jt) ning toimumispaikadega (Manufaktuuri kvartal Tallinnas).

Ta on osalenud eestvedaja või tuumikmeeskonna liikmena kümnete festivalide ja suurürituste korraldamisel, sh Arvamusfestival, Tallinna ja Tartu Tänavatoidufestivalid, Aparaaditehase ning Telliskivi Loomelinnaku festivalid ja turud.
2018. aastal oli Raimo Maailmakoristuspäeva Eesti koristuse juht ning 2019. aastal XXVII Laulu- ja Tantsupeo jäätmevaldkonna koordinaator.

Skip to content