#3 Rohekolmapäev

Pärnumaa Arenduskeskus (KOBAR) kutsub Sind osalema rohekobara võrgustikus, kus jagame teadmisi nii rohetehnoloogiast kui ringmajandusest üldisemalt.

Ringmajandusel ja rohetehnoloogial on suur roll kestlikus majandusmudelis, sestap on loodava võrgustiku eesmärk pakkuda ettevõtjatele ja huviorganisatsioonidele tuge uute teadmiste hankimisel, kontaktide loomisel ning ühist sünergiat.

Kolmas kohtumine toimub kolmapäeval, 5. oktoobril kell 15-17 Pärnumaa Arenduskeskuses.

„Kuidas olla pankade, B2B klientide ja tarneahela partnerite silmis keskkonnahoidlik tegija?“ – Marko Siller, Sustinere asutaja ja partner

  • ESG (environmental-social-governance) roll ja olulisus ärisuhetes – miks ja mida rahastajad, ärikliendid ja koostööpartnerid ootavad.
  • Euroopa Liidu ESG, jätkusuutlikkuse ja rohepöörde olulisemad regulatsioonid ja võimalused.
  • Kust alustada ja mida teha, et nii olla kui näida keskkonnahoidlik ja sotsiaalselt vastutustundlik.

Rohekolmapäevad toimuvad kord kuus esimesel kolmapäeval.

Järgmine rohekolmapäev toimub 02.11.2022
Üritus on TASUTA! Vajalik on eelnev registreerimine. Seda saab teha siit.

Üritus on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse andmise tingimustest “Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks” Pärnumaa PATEE programm 2020-2023, Pärnumaa Omavalitsuste Liidu ja Pärnu Linnavalitsuse poolt.

Esineja

Marko Siller, Sustinere asutaja ja partner

Sustinere on Eesti esimene ja suurim ESG ja jätkusuutlikkuse nõustamisagentuur. Marko on tegelenud ettevõtete keskkonna- ja sotsaalsete mõju ning vastutustundliku juhtimise teemadega 15 aastat. Ta on aidanud neil teemadel strateegiate, eesmärkide, süsteemse lähenemise, avaliku aruandluse ja sihtgruppidele kommunikatsiooniga enam kui 50 ettevõtet.

Skip to content