Käesoleval lehel on kirjeldatud privaatsustingimused SA Pärnumaa Arenduskeskuse (SAPA) veebilehel: www.parnukobar.ee.

1. Milliseid isikuandmeid me kogume?

2. Kuidas me neid andmeid kogume?

3. Millistel eesmärkidel ja kuidas meie Teie isikuandmeid töötleme?

4. Kellele me isikuandmeid edastame?

5. Millised õigused on isikul kogutud andmetele?

Küpsised

1. Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Teie arvutisse või muusse seadmesse (näiteks telefoni). Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kindla veebisaidi külastajate kasutajakogemuse parandamiseks. Küpsised võimaldavad pakkuda, arendada parnumaa.ee veebilehte. Samuti tagada mugavam ja turvalisem kasutajakogemus.
Küpsised ise kasutaja arvutist informatsiooni ei loe ega internetiavarustesse ei saada.

2. Missuguseid küpsiseid kasutame ja mis eesmärkidel?

Kasutame kahte liiki küpsiseid: püsi- ja seansiküpsiseid. Need erinevad kasutuseesmärgi ja talletamisaja poolest.

Küpsiste kuuluvuse vaates jagatakse küpsised:

3. Kuidas saab kasutaja küpsiste kasutamist muuta ja valida?

Kui Te ei soovi, et Teie seadmetes kasutatakse küpsiseid, saate muuta oma veebilehitseja turvasätteid. Sealt saate muuta küpsiste salvestumisest teavitamise seadeid või kõik küpsised ära blokeerida. Samuti saate kustutada kõik Teie seadmesse salvestunud küpsised. Kõikide küpsiste blokeerimisel ei pruugi aga mõned veebilehe funktsioonid töötada. Ilma, et see veebilehe funktsioonidele mõju avaldaks on võimalik keelata püsiküpsiste kasutamine. Kui Te aga seansiküpsiseid ei luba, ei saa Te meie veebisaitidel pakutavaid veebilehel olevaid teenuseid tervenisti kasutada. Juhime Teie tähelepanu sellele, et turvasätteid tuleb muuta igas veebilehitsejas eraldi ja et kuvatavad sätted võivad erineda.

4. Kust saab lisateavet?

Isikuandmete töötlemisega seonduvate küsimustega saab pöörduda SA Pärnumaa Arenduskeskuse andmekaitsespetsialisti poole e-posti aadressil andmekaitse@parnumaa.ee.

Juhul kui Te leiate, et oleme isikuandmete töötlemisel rikkunud Teie õigusi, võib pöörduda kaebusega kas Pärnumaa Arenduskeskuse andmekaitsespetsialisti või Andmekaitse Inspektsiooni poole (Tatari 39, Tallinn 10134, e-posti aadress info@aki.ee).