Outforfit

Outforit.com toob liikumise ja treeningud pärnakatele lähemale

Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris asus oma äri kasvatama 7 uut ettevõtet. Teeme nendega lähemalt tutvust. Outforit.com missiooniks on inimeste tervise parendamine läbi liikumise ja trenni.

„Kurb tõsiasi on see, et rasvumine on suurim terviseprobleemide tekitaja maailmas. Seetõttu otsustasimegi panna kokku meeskonna, kellest pooled on professionaalsed sportlased ja teised nn lihtinimesed. Nii üritame leida selle kuldse kesktee, kuidas tavainimene tahaks ja oskaks teha sporti kui professionaal, treenides vastavalt oma võimetele ja seda kõike tasuta,“ selgitas ettevõtte saamisloo tagamaid üks asutajatest, Olav Karulin.

Täna on meeskond kogukonna kasvatamise faasis, tehes seda lisaks välijõusaalide treeningvideotele läbi avalike liikumisele suunatud ürituste „“Kogukonnad liikuma”, mille eesmärk on saada diivanilt välja ka need kõige laisemad, kes täna veel oma tervise eest eriti hoolitseda ei taha. Näiteks mullu detsembrikuus võttis üritustest osa 100 Pärnumaa inimest.

„Samal ajal, kui endale aktiivset jälgijas- ja kogukonda kasvatame, käib vilgas koodi kirjutamine, et saaksime juba lähikuudel hakata klientidega katsetama esimesi tasulisi teenuseid,“ rääkis Olav ja lisas, et startupile kohaselt ei aja nad hetkel taga perfektsust vaid klientide tagasisidet. „Ainult nii saame valmis ehitada tooted, mis oleksid just kasutajatele meelepärased,“ tõdes ta.

Meeskond

Ramil Lipp, kes on Eesti kulturismi ja fitnessiliidu juhatuse liige, samuti auhinnatud kulturist ja treener. Tema ülesandeks on treeningkavade koostamine tulevastele klientidele.

Argo Erit on Eesti absoluutne meister jõutõstmises, kelle hobiks on aga koodi kirjutamine.

Kaari Uus on turunduse tudeng, kes teeb kõik selleks, et meie koduleht ja videod näeksid ilusad välja.

Olav Karulin on ettevõtja ja muidu aktiivne inimene, kelle korraldada on erinevad koostööd nii avalike- kui ka erasektori esindajatega.

Outforit.com kogukonnaga saab liituda Facebookis: https://www.facebook.com/groups/kogukonnadliikuma.

Loe teiste lugusid

Infinder – uudne lahendus, mis viib kokku praktikandi ja tööandja. Ettevõtted eri valdkondadest otsivad abikäsi ja hakkajaid noori, keda omale uueks töötajaks

EcoCenteri uus e-platvorm viib Eesti mahetoodangu levitamise uuele tasemele Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris kasvatab oma äri EcoCenter, kelle missioon on muuta tervislik eluviis kõigile

Üks seitsmest Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris oma äri kasvatavast ettevõttest on KAARIK, kelle missioon on pakkuda keskkonnasõbralikumat alternatiivi autokasutusele. Meeskonna poolt läbiviidud uuringud ja

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis inkubantide nõustaja on Kaydi Tomson (ettevõtlusinkubaatori projektijuht)
telefon: 5650 4164
e-mail: kaydi@parnumaa.ee

Toetavad:

Koostööpartnerid:

Jälgi meid sotsiaalmeedias: