EcoCenter

EcoCenteri uus e-platvorm viib Eesti mahetoodangu levitamise uuele tasemele

Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris kasvatab oma äri EcoCenter, kelle missioon on muuta tervislik eluviis kõigile lihtsaks ja kättesaadavaks läbi uudse e-platvormi, mis toob kokku tootjad, tarbijad ja müüjad.

EcoCenter on loomas mugavat, kiiret ja lihtsa ülesehitusega e-platvormi, millest võidaksid nii tarbijad, tootjad kui kaupmehed. “Toodangu müümiseks on vaja e-poodi ning turundust, mis väikeettevõtjate jaoks hammustab see liiga suure osa nende kasumist. EcoCenter on laia mahetoodete valikuga ökokeskkond teadlikule ja tervisest hoolivale tootjale, edasimüüjale ning jaekliendile nii Eestis kui lähiriikides. Seal saavad kokku erinevad tootjad ja tarbijad. Täna on tarbijal raske saada ülevaadet mahetoitudest, mis sobiksid kliendi iseärasustega kõige paremini. EcoCenterist saab ta enda jaoks sobivad tooted kerge vaevaga üles leida filtrisüsteemi abil, mis eristab tooteid kategooriate järgi – dieet, allergeenid, vegan või toidutalumatus,” selgitas idee üks algatajatest, Olav Kilter.

Platvorm on mõeldud kõigile

Platvorm ei ole vaid tarbijale suunatud ning ei jää mõne üksiku mahetootja müügikanaliks. „Võimaldame liituda ka teistel mahe e-poodidel, et nad saaksid meie platvormil oma tooteid reklaamida ja turustada, lisaks esindame neid välisturgudel ja -messidel ning pakume keskseid turunduslahendusi ja makselahendusi,“ lisas Kilter.

EcoCenter meeskonna töö, hetkeolukorra ja lähiaja plaanide kohta ütles meeskonnaliige Eva-Lota Eisenberg järgmist: “Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris pusisime platvormi ehitamise viimases etapis. Jaanuarist alustasime platvormi katsetamist ning kasutamist. Seejärel siseneme võimalikult kiiresti Eesti turule ja kui kand on kinnitatud ja õppetunnid käes, oleme valmis laienema Soome, Läti ja Leedu turule.”

Neljaliikmelisse tiimi, mis ideed käima püüab lükata, kuuluvad Olav Kilter, Eva-Lota Eisenberg, Matts-Erik Lindqvist ning Ene Eisenberg-Lindqvist. Igaühel neist on ette näidata muljetavaldav kogemus ettevõtete juhtimises ning tegutsemises ökoloogiliste toodete turul.

Loe teiste lugusid

Üks seitsmest Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris oma äri kasvatavast ettevõttest on KAARIK, kelle missioon on pakkuda keskkonnasõbralikumat alternatiivi autokasutusele. Meeskonna poolt läbiviidud uuringud ja

Pärnus on loomisel uus üleriigiline ruumide broneerimise portaal. Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris on arendamisel portaal ruumid24.ee, mis koondab kõik spordi-, kultuuri-, seminari-, loome- ja

Aastaid oma tarbeks maheseemnetest võrseid ja idusid kasvatanud Kristi on võtnud nõuks eestimaalased rohkem väärtuslikest toitainetest pungil idusid sööma panna. Hetkel on

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis inkubantide nõustaja on Kaydi Tomson (ettevõtlusinkubaatori projektijuht)
telefon: 5650 4164
e-mail: kaydi@parnumaa.ee

Toetavad:

Koostööpartnerid:

Jälgi meid sotsiaalmeedias: 

Skip to content