INNERMORE

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori 2023. aasta üks tublimaid lõpetajaid sisenes programmi läbi kevadise “Äriideest ettevõtjaks” eriprogrammi. Uurisime talt, et kuidas ta meie programmiga rahule jäi ning millised on tulevikuplaanid.

Milles seisneb sinu äriidee?

Loome rõivabrändi, mis lisaks tavatarbijale keskendub ka erivajadustega inimestele. Rõivastes peaksime saama end mugavalt tunda, olenemata füüsilistest eripäradest. Seepärast oleme tavamudelite kõrvale loonud ka erilahendustega variandid.

Usume, et tulevik kuulub rõivabrändidele, mis näevad laiemat pilti. INNERMORE vaatab kaugemale ja näeb rõivastes enamat kui kehakatet. Rõivad on suur osa meie heaolust ning tervislikust eluviisist. Seda sõnumit kanname väärtustades ringmajanduse põhimõtteid, valides hoolikalt kangaid ning rakendades kaasavat disaini.

Kust tekkis idee tulla 3-päevasesse programmi äriideest ettevõtjaks?

Ettevõtlus kui valdkond on mind alati huvitanud ning sisimas olen soovinud ettevõtjaks saada. Kõnetas selle programmi hüüdlause „äriideest ettevõtjaks“ , sest idee mul oli, aga julgust ja teadmisi alustamiseks mitte.

Kas LHV juhendamise auhind tuli sulle üllatusena ning kuidas nad sind aitasid?

Minu jaoks oli see väga suur üllatus. Julgen öelda, et võimalus läbida coaching Urmas Kaarlepa käe all, lõi eeldused meeskonna loomiseks ning andis julguse sirge seljaga oma plaane ellu viima hakata.

Mismoodi hindad enda äriidee arengut inkubaatori programmis?

See on olnud teekond nullist sajani. Inkubaatoriga liitudes oli mul vaid idee. Tänaseks olen tänu programmile ja parimatele mentoritele moodustanud meeskonna ning jõudnud esimeste prototüüpideni. Inkubaator on andnud võimaluse teha koostööd oma ala professionaalidega ja see on viinud INNERMORE kiire arenguni. Ettevõtlusprogrammil on kandev roll selles, et antud ideed ellu viima hakkasin.

Mida pead inkubaatori kõige suuremaks väärtuseks, mis inkubaatori programmis osalemine on sinu äriideele juurde andnud?

Inkubaatori suurimaks väärtuseks on inimesed, kes usuvad ja mõtlevad kaasa ning aitavad leida lahendusi. Tänu oskuslikule „temperatuuri“ hoidmisele sai ka minu idee „kooruda“. INNERMORE on saanud väga tugeva vundamendi, nii vajalike teadmiste kui ka kontaktide näol.

Millised on sinu tulevikuplaanid?

Bränd üles ehitada ning vallutada maailm Pärnust. Ei rohkem ega vähem. Usume siiralt, et INNERMORE on tulnud maailma muutma.

Kellele soovitad programmiga liituda?

Programmiga soovitan liituda kõigil, kes usuvad, et ettevõtlus on võimalus kujundada maailma läbi iseenda silmade. Samuti neil, kellel on idee, aga puudub teadmine, kuidas alustada. Kui kahtled, kas liituda, siis liitu kindlasti.

Selle aastane 3- päevane äriideest ettevõtjaks ettevõtlussari, kus ka Mari idee hoo sisse sai, alustab 1. juunil. Rohkem infot SIIT.

Loe teiste lugusid

Tamiatics OÜ kasvatas Pärnu Ettevõtlusinkubaatoris oma äriideed – pakkuda aianditele võimalust läbi masinõppe kujundada taimekasvatus strateegiaid. Tänaseks on ettevõtte loodud tarkvara mitmetes

Pärnumaa Ettevõtlusinkubaatori 2023. aasta üks tublimaid lõpetajaid sisenes programmi läbi kevadise “Äriideest ettevõtjaks” eriprogrammi. Uurisime talt, et kuidas ta meie programmiga rahule

Aastaid oma tarbeks maheseemnetest võrseid ja idusid kasvatanud Kristi on võtnud nõuks eestimaalased rohkem väärtuslikest toitainetest pungil idusid sööma panna. Tema ettevõtte

Kui sul tekkis küsimusi või ettepanekuid, siis inkubantide nõustaja on Kaydi Tomson (ettevõtlusinkubaatori projektijuht)
telefon: 5650 4164
e-mail: kaydi@parnumaa.ee

Toetavad:

Koostööpartnerid:

Jälgi meid sotsiaalmeedias: