Täienduskoolitused

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanu ja ka juba väärikas vanuses õppija. Huvikorral oleme valmis tegema ka erikoolitusi ettevõtetele. 

Meie koolituskalendrist leiab erinevaid koolitusi alates digiturundusest kuni erinevate keelte õpeteni.

Koolinoored leiavad meie juurest Noorte Teaduskeskuse, kus pakume 6.-12. klassi õpilastele mitmeid õppetegevusi. Teaduskeskus ootab õppetegevuses osalema eeskätt neid õpi- ja teadushuvilisi kooliõpilasi, kes soovivad tegeleda teadustööga ning omandada uusi lisateadmisi, et valmistuda aineolümpiaadideks või eksamiteks. Vaata rohkem SIIT.

Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevuseks on praktika ja tipptasemel teooria sidumine. Kursuste valikut laiendab võimalus osaleda täiendusõppijana ka tasemeõppe õppeainetel. Läbitud kursusi saab arvestada tasemeõppe õppekavade täitmisel õpiväljundite poolest sobiva ainekursuse olemasolul vastavas kõrgkoolis.

Kursuse lõpetajatele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistus koos hinnetelehega ning kursuste mahtu arvestatakse ainepunktides (EAP), mida õppija saab vajadusel tasemeõppesse üle kanda.

Tartu Ülikool on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Kristel Teearu

täiendusõppe koordinaator
telefon: +372 503 6928
e-post: kristel.teearu@ut.ee

Külli Laanepõld

juhiabi
telefon: +372 514 3162
e-mail: kulli.laanepold@ut.ee