Infokirjaga liitumine

Miks meie infokirjaga liituda?

Võib-olla mõtlete, et ei soovi jälle ühe meililistiga liituda, kuid toome välja 5 põhjust, miks see on kasulik:

1. Saate kiirelt infot erinevate koolituste kohta, mis on enamasti tasuta või sümboolse tasu eest. Koolituste teemad on erinevad, alates digiturundusest kuni inspiratsioonipäevadeni välja. Koolitajatena kasutame Eesti parimaid spetsialiste, kelle koolituste hinnad võivad muidu küündida kuni 400 euroni osaleja kohta.

2. Kuulume Maakondlike Arenduskeskuste koostöövõrgustikku, sellised arenduskeskused on igas maakonnas. Ka nemad korraldavad erinevaid koolitusi, mis tihtipeale toimuvad veebis ning on kättesaadavad kõigile osalistele. Seda infot jagame ka teiega.

3. Teeme tihedat koostööd erinevate ministeeriumite ja tugiorganisatsioonidega, kes informeerivad meid esimesena tulevastest toetusmeetmetest.

4. Veame eest kogu maakonna ettevõtluse arengut (meie eestvedada on ka maakondlik arengustrateegia) ning suhtleme aktiivselt kõigi Pärnumaa omavalitsustega. See on hea võimalus anda meile tagasisidet, mida peaks muutma või millele veel tähelepanu pöörama nii ettevõtlus- kui elukeskkonna parandamiseks.

5. Me ei hakka välja andma regulaarselt ilmuvat uudiskirja, vaid teeme seda siis, kui on tõesti olulist infot jagada. Eesmärk on saata kiirelt vajalik info õigete inimesteni, et saaksite võimalikult varakult hakata plaane tegema, olgu selleks siis koolitusel osalemine või mõne toetusmeetme kasutamine.

Liitu siit 👇

Skip to content